Розробка корпоративного сайту

Головна/Розробка сайтів/Розробка корпоративного сайту

Онлайн-офіс, презентація чи “обличчя” компанії – саме так називають корпоративний сайт (далі КС). В сьогоднішніх реаліях відвідати офіс фірми/компанії може бути досить проблемно, тому створення сайту саме зараз є невід’ємною складовою бізнес-проекту. Завдяки якісно продуманій структурі КС користувач знайде відповідь на будь-яке питання, отримає детальну інформацію про компанію, дізнається про товари чи послуги, витративши при цьому мінімум зусиль та часу.

Розробка корпоративних сайтів для всіх сфер діяльності в нашій компанії – це повна відповідність вимогам як замовника, так і цільової аудиторії, тобто кінцевого споживача.

Отримати безкоштовну консультацію

Заповніть форму для отримання БЕЗКОШТОВНОЇ консультації

Ваше повідомлення відправлено успішно!
Сталася помилка! Перевірте правильність заповнення форми і спробуйте ще раз.

Вартість розробки корпоративного сайту

Ціна створення – від 3800грн, невелика інвестиція у власну справу, яка швидко окупиться.

Також для замовників КС надаємо додаткові послуги за зниженою вартістю : техпідтримка сайту, розробка логотипу, хостинг та SEO просування.
Creators гарантує якісний корпоративний сайт під ключ
за доступною ціною!

LIGHT

3800грн
 • Розробка сайту – 7-14 днів
 • Готовий дизайн
 • Готовий функціонал
 • Швидке рішення на основі простого макету із можливістю удосконалення. Цей варіант є найоптимальнішим рішенням для тестування попиту серед цільової аудиторії та рентабельності.

OPTIMAL

6000грн
 • Розробка сайту – 10-20 днів
 • Розроблений дизайн, який найкраще підходить під Ваш бізнес
 • Складні технічні рішення для кращої функціональності
 • Адаптивний сайт із витонченим індивідуальним дизайном та унікальними текстами. Цей пакет стане найкращим рішенням для просування у пошукових системах працюючого бізнесу.

Розвіюємо сумніви та вказуємо на перспективи

Якщо сумніваєтесь або маєте запитання, наші консультанти  швидко та доступно ознайомлять Вас з пропозиціями та підберуть самий оптимальний варіант.

Замовити розробку корпоративного сайту та отримати консультацію зможете  заповнивши форму зворотнього зв’язку.

Працюємо на імідж вашої компанії

Яким повинен бути дійсно «працюючий» корпоративний сайт?

 1. З чітко продуманою структурою та логічним ланцюжком папок і файлів, пошук яких буде доступний кожному. Якщо навігація не буде продумана заздалегідь, ви ризикуєте втратити замовника, який обере зрозумілу сторінку конкурента.
 2. Дизайн сайту обов’язково буде відповідати вашому фірмовому стилю чи логотипу, відповідно клієнт завжди впізнає та помічатиме вашу компанію в мережі. Користувач має бути впевнений, що потрапив саме на потрібний йому корпоративний портал.
 3. Унікальне текстове наповнення з використанням SEO-ключів, що стане гарантією успішної рекламної кампанії в інтернет-мережі.
 4. Корпоративний сайт компанії – безпрограшний варіант, який відкриє для Вас перспективні можливості в інтернет-просторі,  стане сучасним онлайн-офісом з широким охопленням аудиторії та збільшенням прибутків.

Корпоративний сайт

Все ще думаєте, який крок зробити назустріч розширенню бізнесу, чи як збільшити кількість замовлень? Ера онлайн-реалій вимагає нових підходів до реклами, просування бізнесу та розширення ЦА, тож радимо замовити саме корпоративний сайт. Creator допоможе надіслати потужний меседж вашому замовнику.

Створення корпоративного сайту – це запорука зміцнення ваших позицій серед конкурентів, правильна інвестиція у розвиток бізнесу та ефективний спосіб заявити про себе.

Ми робимо:

▪ підбираємо варіанти веб-дизайну з адаптацією під усі пристрої;

▪ розробляємо грамотну структуру, програмуємо якісний функціонал;

▪ продумуємо ключі для ефективного просування корпоративного сайту в пошукових системах;

▪ наповнюємо веб-сайт потрібним контентом.

ВИ ОТРИМАЄТЕ: ПОТУЖНУ ПЛАТФОРМУ ДЛЯ РОЗШИРЕННЯ  БІЗНЕСУ

Наші роботи

Замовляйте розробку корпоративного сайту компанії!

 • 097-334-65-63

Поширені запитання

Розширена версія сайту-візитки : може складатися з необмеженої кількості сторінок, містить інформаційні блоки (наприклад  про компанію, її послуги, портфоліо та контакти). На даний момент – це обов’язковий інструмент успішного бізнесу.

Якщо: 

 • ваша компанія активно розвивається і працює над пошуком нової ЦА;
 • займаєтесь пошуком нових каналів для просування;
 • є ціль отримувати більші доходи;
 • є бажання зміцнити свої позиції серед конкурентів.

Так, звичайно! Забезпечуємо оперативний зворотний зв’язок, консультування та підтримку у просуванні.