SEO-просування сайту

Збільшуйте свої прибутки завдяки просуванню сайтів у пошукових системах

SEO просування сайту

SEO ПРОСУВАННЯ САЙТІВ ВІД CREATOR

Здається, все зроблено правильно: розробка сайту замовлена, інформаційні блоки заповнені, бізнес-ідея класна, товари/послуги за хорошими цінами…

Тоді в чому ж причина низьких показників відвідування сторінки, чому її не хоче «бачити» пошукова система, а якщо і бачить, то на “надцятій” сторінці в пошуку?

Пропонуємо детально розібратись та знайти рішення! Щоб розкрутка вебсайту відбулась швидко та успішно, неможливо обійтися без просування в інтернеті. Поруч із пропозиціями по створенню інтернет-сторінок, агентства активно пропонують послуги SEO просування сайтів – комплексне просування, пошукова оптимізація сайтів з метою підняття рейтингу вебресурсу в пошукових системах. СЕО розкрутка сайту в інтернеті дешевша та практичніша, ніж різного роду реклама.

ЯК ПРАЦЮЄ SEO ПРОСУВАННЯ?

Вводячи ключовий запит, потенційний замовник отримує довгий список посилань та рекламних оголошень. Найчастіше, клієнт знаходить потрібну інформацію на 1-й, рідше 2-й сторінці пошуковика.

Завдання сео оптимізації зробити вебсайт максимально “видимим” для замовників. Просування сайтів в інтернет – це постійний процес роботи над вдосконаленням вебресурсу. SEO є своєрідним  двигуном вашого сайту. Попит диктує свої правила, тож без СЕО просування вже не обійтися.

План роботи  Creators для оптимізації та просування сайту в пошукових системах

 1. Аналіз ринку, тематики, пропозицій компаній за схожими пошуковими запитами, перевірка рейтингу в пошуковій видачі та аналіз статистики відвідувань сайтів-конкурентів у порівнянні із сторінкою замовника.
 2. Дослідження семантичного ядра, визначення оптимальної кількості входжень ключових слів у текст та швидкості завантаження. Семантичне ядро включає в себе підбір популярних варіантів запиту про той чи інший товар серед користувачів.
 3. Комплексний аудит. Це щось на зразок огляду лікаря, лише встановивши всі симптоми, помилки та загрози, виявивши технічні недоліки – можна призначити “лікування” та виписати рецепт.
 4. Пошукова оптимізація сайту – це виявлення технічних помилок, які негативно впливають на пошукове просування та швидкість завантаження сторінки.
 5. Підтримка результатів просування сайта.

ЦІЛІ ПОШУКОВОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ

Чому варто замовити оптимізацію сайта?

Сео оптимізація проводиться  в рамках просування сайту seo і дозволяє врегулювати «взаємини» вашого сайту з пошуковою системою на вашу користь. Важливу роль відіграє оптимізація контенту – це основа  просування сайтів. Грамотно підібрані ключі та сформоване семантичне ядро формує успішний пошуковий алгоритм. Контент повинен бути оригінальним та змістовним.

Зовнішня оптимізація сайту передбачає реєстрацію в каталогах пошукових систем та просування в соціальних мережах. Для кращого сео просування сайту потрібно переглянути Usability, тобто зручність і простоту користування сайтом. Seo оптимізація максимально сприяє розкрутці та зміцненню позицій вебсторінки в перших рядах пошуковика.

Просування сайтів в інтернеті знизить показник відмов, збільшить відсоток відвідування і час перебування замовника на сторінках.

СЕО фахівець Креатор:
хто він і що робить для розкрутки вашого сайту?

 • Постійно в курсі тенденцій, правил СЕО, трендів року та вимог пошукової системи;
 • Основне завдання – просування та оптимізація сайтів;
 • Вміє знаходити проблеми, збої та усунути їх;
 • Проведе аудит, проконсультує, надасть рекомендації;
 • Знає, як чітко відповісти на запит користувача в пошуковій стрічці за допомогою ключів;
 • Оптимізує та налаштує роботу ресурсу, підібравши оптимальні та дієві ключі;
 • Підсумує та оцінить роботу інтернет-магазину. Адекватна та професійна оцінка сайту зробить просування в рази успішніше;
 • Надасть звіт про зроблені роботи щодо seo розкрутки сайту;
 • Контролюватиме всі роботи з сео, триматиме вас в курсі змін на вебресурсі.

Хочете, щоб ваш бізнес-проект був на першій сторінці в пошуковому запиті?

Creator підбере ключі, які піднімуть рейтинг вебсторінки та допоможуть зміцнити позиції першості вашого сайту завдяки продуманому СЕО.

ВАРТІСТЬ РОЗКРУТКИ САЙТУ

Щоб розкрутка та просування сайту були вигідними та дієвими, потрібно бути готовими до того, що процес оптимізації тривалий,  якщо вам обіцяють миттєвий результат, це лише пусті слова. Агресивне просування може призвести до санкцій пошукових систем.

Замовити просування вебресурсу краще людям, які реально оцінюють ситуацію, пояснять суть роботи, вкажуть замовнику про перспективи, всі вигоди та важливі деталі.

Просування сайту ціна  – від 2500 грн

СЕО на  етапі розробки – від 2500 грн

Безкоштовна оцінка вашого проекту

Заповніть форму для отримання безкоштовної консультації

Ваше повідомлення відправлено успішно!
Сталася помилка! Перевірте правильність заповнення форми і спробуйте ще раз.

Ціни на просування сайту в Креатор включає в себе ґрунтовну консультацію сео-фахівця. Пропонуємо замовити роботи із seo просування «під ключ».

Важелі впливу сео на просування сайту

Правильна seo розкрутка сайту забезпечить збільшення трафіку відвідувань сторінки, як наслідок – підвищення продажів.

Пошукова оптимізація сайтів надає відчутні переваги:

 • впевнений підйом вгору  списку видачі;
 • про вас регулярно дізнаються потенційні клієнти та зросте число звернень чи замовлень;
 • вебресурс отримує якісний SEO-трафік;
 • поліпшується пошукове просування і видимість сторінок;
 • зменшуються витрати на рекламу.

Поширені запитання:

Це комплекс заходів, що спрямований на покращення видимості вебресурсу в пошукових системах за ключовими запитами.

Щоб виявити проблемні місця, усунути наявні технічні проблеми.

 • Аналіз попиту;
 • Аудит сайту;
 • Поліпшення технічної бази;
 • Формування семантичного ядра;
 • Оптимізація.