РЕКЛАМА НА СІТІЛАЙТАХ

Citylight – одні із багатьох «вогнів» нічного міста та ефективний різновид зовнішньої реклами.
Це скляний короб із підсвіткою розмірами 1,2х1,8 м, який встановлюють, як правило, уздовж проспектів, зупинок чи розважальних закладів із великим трафіком.

Інколи сітілайт можуть розміщувати на розділовій смузі. Кожну сторону конструкції використовують для розміщення рекламних оголошень.
Реклама на сітілайтах відносно недорогий ефективний рекламний та іміджевий інструмент.

Реклама на сітілайтах, оренда сітілайтів

ЯК ПРАЦЮЄ РЕКЛАМА НА СІТІЛАЙТІ?

Постер із рекламним оголошенням вставляють всередину скляного короба. Оголошення у ньому захищене від вологи, механічних пошкоджень і сторонніх втручань. Ущільнювач конструкції перешкоджає навіть потраплянню на рекламу пилу.

1

Частина «лайт» взялася у слові через те, усередині бокса розташовані лампи, які підсвічують постер. Завдяки тому, що широкоформатний друк для сітілайтів виконують на папері зі світорозсіювальними властивостями, рекламу буде гарно видно здалеку.

2

Сітілайти працюють, швидше, як іміджевий інструмент, адже охопленням такої реклами є всі ті люди, що протягом дня проходять повз боксу, а інколи й декілька разів.

3

Але через те, що заміна оголошення оголошення у сітілайті займає небагато часу, аудиторію можна інформувати про знижки, акції, розпродажі чи вітати із якимись святами.

4

Все це дозволяє орендувати навіть невелику кількість цих конструкцій по місту, але охопити максимальну кількість люду, аби рекламні сітілайти принесли бізнесу як можна більше користі.

5

ПЕРЕВАГИ СІТІЛАЙТІВ

Сітілайти – дуже дієвий вид зовнішньої реклами, який не можна списувати з рахунків. І ось чому:

Розміщення ефективної реклами на сітілайтах

РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА СІТІЛАЙТАХ

Перед тим, як розміщувати рекламу на сітілайтах потрібно розібратися у тому, який саме вид цієї реклами потрібен саме тобі.
Сітілайти бувають:

  • Односторонні і двосторонні

  • Зі статичним чи динамічним зображенням

  • Вмонтовані чи самостійні

Ми допоможемо визначитися із типом лайту, розробимо для вас оригінальний дизайнерський макет та розмістимо його у місті.

ОРЕНДА СІТІЛАЙТІВ

Оренда сітілайтів – довга і нудна робота, яка потребує часу та певних зусиль. Радимо зекономити свої час, гроші та нерви, довірити всю роботу нам, аби отримати максимум результату за мінімальних витрат.

Заповніть форму для отримання консультації

Ваше повідомлення відправлено успішно!
Сталася помилка! Перевірте правильність заповнення форми і спробуйте ще раз.