БРЕНДУВАННЯ ОДЯГУ

Брендований одяг для працівників компанії – елемент іміджу, інструмент, що допомагає формувати позитивний образ бренду, зміцнює впевненість замовника у професійності організації, а як реклама, інколи, працює краще телевізійної.

Нанесення логотипів на одяг, брендований одяг
Корпоративний стиль, фірмовий одяг

Зараз розповімо як ⬇

У вільний від роботи час твої підлеглі чи колеги можуть займатися паркуром, ростити вісьмох дітей чи переховуватися від Дементорів, а тому можуть одягати на себе будь-що.

Але на роботі вони частина бренду компанії, а бренд повинен бути красивим. Саме через це брендування одягу набуло такої популярності: тепер кожен власник бізнесу намагається одягти свого співробітника у футболку з логотипом.

ЧОМУ ВАРТО ОДЯГНУТИ ПРАЦІВНИКІВ У БРЕНДОВАНУ ФОРМУ?

Реклама. Завдяки формі співробітника компанії можна впізнати будь-коли та будь-де

1

Лояльність. У формі працівники почуватимуться частиною компанії та ідентифікуватимуть себе із нею

2

Помітність. Працівника у брендованому одязі видно здалеку, його зручніше знайти у натовпі. Це спрощує та поліпшує обслуговування

3

Впізнаваність. Що частіше клієнти бачать назву організації, то швидше запам’ятовують та відтворюють її. Фірмова айдентика на формі працівників запам’ятовується в рази краще

4

Продуктивність. Брендований одяг допомагає відокремлювати повсякденне життя від роботи, а, отже, підвищувати концентрацію

5

Ми розробимо для тебе дизайн форми, виготовимо її та одягнемо в неї твоїх співробітників. Нанесення логотипу на одяг – справа дуже важлива та кропітка. Брендований текстиль – це обличчя вашої компанії.
Футболки із написом – далеко не все, що ми можемо вам запропонувати. Худі, кепки, шарфи – усе, що можна покласти до шафи.

Красивий, одягнений у брендований одяг своєї компанії працівник – справжній чарівник, який продаватиме більше, працюватиме продуктивніше, швидко вивчить всі заклинання та скрипти.

CREATOR – МИ ДОПОМАГАЄМО ЗАРОБЛЯТИ БІЛЬШЕ. А У КОРПОРАТИВНОМУ ОДЯЗІ ЦЕ РОБИТИ ЛЕГШЕ.

Заповніть форму для отримання консультації

Ваше повідомлення відправлено успішно!
Сталася помилка! Перевірте правильність заповнення форми і спробуйте ще раз.