РЕКЛАМА НА БІЛБОРДАХ

Рекламні щити – цілий всесвіт різноманіття креативних, а інколи не дуже дизайнерських та маркетингових рішень… і поле бою під час виборів.

Нащо білборди малому і середньому бізнесу, куди її краще не впихати, як не викласти за неї цілий спадок та де і у кого краще замовити рекламу на білбордах – розповідаємо.

Реклама на білбордах в усіх містах України

КОЛИ І КОМУ ЗНАДОБИТЬСЯ РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА БІЛБОРДАХ?

Білборди – така ж звична частина нашого життя, як і кава зранку. Місто без них не схоже на місто, затори без них скучні, а рекламники без роботи.

Щити потрібні представникам локального бізнесу, або такого, який тільки пройшов запуск для подальшої промоції. Великі бренди використовують цей вид реклами аби підримувати імідж.

Розміщення реклами на білбордах, оренда білбордів

Реклама на білбордах знадобиться, якщо ти хочеш:

  • розповісти аудиторії про відкриття нового магазину/салону і т.д.;

  • проінформувати клієнтів про знижки, акції чи розпродажі;

  • розширити клієнтську базу;

  • напрацювати ім’я та імідж для новоствореної компанії;

  • виграти найближчі вибори (жарт).

ЯК ПРАЦЮЄ БІЛБОРД?

Ми любимо зовнішню рекламу на білбордах за “незалежність”. Вона працює сама за схемою:

Що частіше потенційний клієнт бачить рекламу, то більшим стає його бажання придбати ваш товар чи скористатися послугою. До того ж, це хороший іміджевий інструмент.

Із важливого: реклама на білбордах не забембує!
Вона не лізе з усім шпарин, не кричить в обличчя, щоб ви купили вже хоч щось! Вона ніколи не з’явиться зненацька. У ній немає дурнуватих пісеньок, які не даватимуть спати вночі. Цей вид реклами – це мінімум негативних емоцій

КОРИСНОСТІ: ЧК ЗРОБИТИ РЕКЛАМУ НА БОРДАХ ЕФЕКТИВНОЮ?

ОРЕНДА БІЛБОРДІВ

Розміщення реклами на білбордах – процес нешвидкий та нелегкий. Треба вигадати оригінальний текст, написати для нього текст, розробити дизайн, орендувати білборд і ще купа всього.

Радимо довірити таке важливе діло як оренда рекламних щитів рекламній агенції CREATOR. Ми зробимо всю роботу за вас – від ідеї до розміщення реклами на борді.

Безкоштовна консультація

Ваше повідомлення відправлено успішно!
Сталася помилка! Перевірте правильність заповнення форми і спробуйте ще раз.