Виготовлення наклейок та етикеток

Приклад етикеток
etiketki-primer
etiketki-primer
previous arrow
next arrow

НАКЛЕЙКИ, ЕТИКЕТКИ

Друкуються на папері або на самоклеючій вологостійкій плівці.

Можуть бути будь-яких розмірів і форми.

Від 570 грн/500шт, розмір 50×50 мм.

Виготовлення та застосування наклейок/етикеток.

Кожного дня нам на очі трапляються етикетки, наклейки. Якісна сучасна наклейка чи креативний стікер – це доступний і дієвий спосіб підвищити конкурентоспроможність товарів та попит серед покупців і краще презентувати свою продукцію. Це необхідний елемент для всіх сфер діяльності, пов’язаних з виробництвом чи продажем товарів. Це інформація про товар, чи просто брендована наліпка з логотипом чи креативною картинкою. Наприклад, заходячи в продуктовий магазин ми бачимо красиві наклейки, які привертають нашу увагу, вони є майже на усіх продуктах харчування.

Етикетка – головна “деталь” для отримання інформації, яка може донести до покупця основну інформацію, переваги чи особливості. Також це може бути мініатюрна наклейка з лаконічним дизайном для привертання уваги до акції чи низької ціни, щоб заохотити споживача до придбання товару.

Потрібно замовити наклейки? Замовляй в Сreators!

Саме в нас ви можете замовити стікери з готовим макетом, або довірити його розробку нашому дизайнерському відділу. Ми точно знаємо, як створити креативну етикетку, яка буде “продавати”.

Дизайн та виготовлення наклейок, етикеток

  • 097-334-65-63

Поширені запитання

Друк займає від 1-го до 3-х днів після затвердження розробки макету.

Так, дизайнери створять сучасний конкурентоспроможний дизайн, або зроблять редизайн вашого макету.

Зазвичай це елементи декору або інформації про товар, як голограма чи штрих-код, логотип, брендування різних поверхонь – всередині приміщення і зовні, на техніку, скляні чи металеві вироби, продукти харчування, одноразовий чи звичайний посуд, упаковку.

Прямокутні, овальні, складні фігури (висічні, вирізні) – нестандартна форма. Висічка виробляється на спеціальному обладнанні та за допомогою висічних ножів (вирізних штампів).
Призначення вирубних ножів досить просте, вони потрібні для вирізки, висікання, перфорації та фальцювальних ліній на етикетках чи стікерах нестандартної форми. Є різна варіація матеріалів : папір, самоклеюча плівка, вініл тощо.