РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ УПАКОВКИ

Було таке, що ти купував якийсь товар просто через те, що у нього забавна упаковка? Було таке, що серед товару, виробників якого ти не знаєш, обирав той, у якого упаковка краще? Було таке, що купував товар, бо упаковку з-під нього можна використати потім в особистих цілях?
Знаємо, що було.

Але аби ти це зробив над упаковкою цього товару довго і ретельно працювали маркетологи та дизайнери. Фірмова упаковка товару – те, що змушує придбати товар, навіть, якщо ти про нього ніколи нічого не чув та не бачив реклами.

Розробка дизайну упаковки для продукції

ЯК ПРАЦЮЄ ДИЗАЙН УПАКОВКИ?

Креативний дизайн упаковки

Пан Микола придбав коробку монпансьє не через те, що сильно любить цукерки, а тому, що цю коробку можна потім буде взяти із собою на рибалку під черв’яка. Аня купила спідницю конкретного бренду не лише через якість, а й тому, що фірмова упаковка для товару настільки гарна, що заслуговує окремого допису в Instagram. Гарна коробочка з-під спідниці стоїть у Ані на вікні та нагадує їй про те, що у цього бренду можна було б замовити і сумочку.

До чого це ми?
Створення дизайну упаковки – мистецтво. Грамотне пакування продукту не тільки підштовхне клієнта ухвалити рішення про покупку, а й послугує йому в інших цілях та постійно нагадуватиме про те, що до бренду можна звернутися ще раз.

Упаковка сприяє впізнаваності, запам’ятовуваності бренду, стимулює продажі та значно скорочує рекламний бюджет.

ДИЗАЙН УПАКОВКИ

Брендинг упаковки – створення додаткової вартості продукту, яскравої відмінності від конкурентів та гарний іміджевий інструмент.
Окрім естетичної функції розробка упаковки виконує ще й маркетингові функції, які допомагають бізнесу заробляти в рази більше:

ЗАМОВИТИ ФІРМОВУ УПАКОВКУ

Якщо ти вирішив замовити дизайн упаковки команда CREATOR зробить для твого бізнесу наступне:

ЗАМОВИТИ УПАКОВКУ МОЖНА ТУТ

Розміри, форма та концепція майбутньої упаковки обмежена тільки твоєю фантазією.

Ми зробимо усе, аби допомогти тобі створити фірмову упаковку товару, яка збільшить кількість клієнтів, попрацює на впізнаваність та репутацію бренду.

Безкоштовна консультація

Ваше повідомлення відправлено успішно!
Сталася помилка! Перевірте правильність заповнення форми і спробуйте ще раз.