СТВОРЕННЯ І РОЗРОБКА САЙТІВ

Creators – розробка ефективних web сайтів
для масштабування Вашого бізнесу

ЦІНИ НА РОЗРОБКУ ТА ПРОСУВАННЯ САЙТІВ

Створення сайтів

SEO та просування

SEO оптимізаціявід 2500
СЕО на етапі розробкивід 2500
Аудит сайтіввід 0
Контекстна рекламавід 2900

Додаткові послуги

Техпідтримка 1 місяцьвід 900
Редизайн сайтіввід 1800
Розробка логотипувід 700
Копірайтингвід 120

ПРОЦЕС РОЗРОБКИ САЙТУ

Аналіз ніші

Вивчаємо бізнес клієнта, цільову аудиторію, специфіки ринку, аспекти діяльності компанії.

1

Рішення

Складання технічного завдання майбутнього сайту і його погодження з замовником.

2

Впровадження

Розробка структури, юзабіліті та дизайн проекту, верстка та програмування.

3

Запуск

Розміщуємо сайт на хостингу, підключаємо доменне ім’я та навчаємо замовника працювати з ресурсом.

4

ДОСІ НЕ МАЄШ СВОГО САЙТУ?

Ви не повірите, як легко це допоможе збільшити продажі та залучити нових клієнтів. Замовляйте консультацію спеціаліста вже зараз!

  • Визначимо цілі вашого сайту

  • Проаналізуємо нішу та ринок конкурентів

  • Розробимо прототип сайту

  • Створимо перший екран вашого сайту для оцінки

  • Наповнимо ваш сайт початковим контентом

  • Протестуємо та усунемо помилки при розробці

Твій ідеальний сайт під ключ

Сьогодні якісний сайт з цікавим контентом — невід’ємна частина успішної компанії, яка вміє взаємодіяти зі своєю аудиторією.

Саме тому розробка сайтів стала досить затребуваною послугою, яку пропонують немало різних агентств. Але чи всі вони виконують свою роботу настільки якісно, щоб готовий продукт викликав зацікавленість та працював як інструмент маркетинга?

Замовити розробку сайта

Заповніть форму для отримання консультації

Ваше повідомлення відправлено успішно!
Сталася помилка! Перевірте правильність заповнення форми і спробуйте ще раз.

Ми в компанії Creators не знаємо результати всіх, але наша команда пропонує створення веб-сайту, який повністю задовольнить ваші потреби. Маючи досить великий досвід у сфері просування в інтернеті, ми знаємо, на що звертати увагу в першу чергу та як працювати з наявною інформацією для сайту.

СТВОРЕННЯ І РОЗРОБКА САЙТІВ, КРОК ЗА КРОКОМ

Наша робота після отримання технічного завдання на розробку сайту
складається з кількох важливих етапів:

1

Визначення цілей

Попереднє спілкування із замовником дозволяє визначити основні потреби та зібрати необхідні дані, які допоможуть створити сайт.

2

Вивчення ніші та ринку

Аналіз охоплює не лише цільову аудиторію, але й конкурентів, потреби покупців, особливості товару чи послуги, яку буде пропонувати веб-сайт.

3

Створення

першої версії або прототипу для оцінки загального враження та деяких тестів веб-сайту.

4

Робота над дизайном

та фінальною версією сайту. Інтегруємо потрібні додаткові системи та додаємо початковий контент.

5

Тестування

Обов’язково перевіряємо готовий продукт та при необхідності виправляємо всі помилки. Лише після цього веб-сайт вважається готовим та може бути активованим.

Створення і розробка сайтів

Послуги для створення сайту

КРЕАТОР пропонує великий перелік послуг розробників, маркетологів, таргетологів,копірайтерів та інших спеціалістів, які приймають участь у створенні сайту під ключ. Ми знаємо, як виконувати поставлені завдання швидко та якісно. Основна наша цільзнайти той особливий підхід до кожного побажання замовника, щоб веб-сайт став ідеальним. 

І навіть якщо ви ще самі не знаєте, чого хочете, ми із задоволенням створимо для вас кілька доречних ідей. Співпраця з командою Creators це не лише робота, це комфортне спілкування, яке допоможе вам значно просунути компанію та отримувати прибутки набагато вищого рівня.

Найкращі умови розробки сайтів

Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати нашим клієнтам вигідні умови співпраці. Створення інтернет сайту — це саме та робота мрії, якої ми прагнули досягти. Тому ми можемо гарантувати:

  • Повну відповідність потребам замовника. Сайт створюється згідно ваших побажань та рекомендацій досвідчених маркетологів компанії.
  • Технічна підтримка по завершенню проекта. Ми не залишимо вас один на один з веб-сайтом як тільки запустимо його.Наші спеціалісти завжди готові допомогти розібратися з усіма незрозумілими аспектами.
  • Економія часу та коштів. Комплексна послуга завжди вигідна, ніж окрема робота різних спеціалістів. Ми пропонуємо найкращу вартість сайтів под ключ, яку лише можна уявити для роботи високії якості. А ще ми вміємо працювати швидко та злагоджено. 

Лише один крок відділяє вас від того сайту мрії, який стане магнітом для аудиторії та головним кроком до розвитку. Все, що вам потрібно зробити — зв’язатися з нами вже зараз.

Комплексний підхід

Чому замовити сайт краще у компанії, яка працює над всіма його етапами? На це питання є дуже проста відповідь: бо тоді картина, яку побачить потенційний клієнт буде цілісною. А це грає велику роль у залученні нової аудиторії до веб-сайту та підтримці інтересу у вже існуючої.

Працюючи над кожним нюансом однією командою, ми розуміємо, як все на сайті має працювати між собою. Більш того, ми чітко знаємо, як зробити, щоб все працювало саме як нам треба для розвитку веб-сайту. Це може бути простий ленд чи великий та багатофункціональний сайт інтернет-магазину, наша робота виконується на найвищому рівні.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Який сайт замовити залежить від сфери Вашої діяльності (оптова чи роздрібна торгівля, нерухомість, сфера послуг, туризм та інше).

Вам можуть підійти наступні види сайтів: landing page, сайт візитка, корпоративний сайт, інтернет магазин та ін.

Телефонуйте, менеджер компанії Creator допоможе визначитись і у Вас більше не буде сумнівів, який тип веб-сайту Вам потрібен.

Вартість створення сайту варіюється від Ваших задач і вимог до функціоналу майбутнього продукту. До цієї суми також входить розробка дизайну сайту, який може бути стоковим (готові шаблони) або ж сайт під ключ, котрий буде коштувати дорожче. На ціну впливає і контент (текст, зображення, відео) – Ви можете написати його самостійно або замовити контент план.

Також вартість розробки залежить від типу веб-сайта (лендінг, корпоративний, інтернет магазин чи сайт візитка), його функціоналу, кількості сторінок, зовнішнього вигляду та багатьох інших факторів.

Дізнатися яка ціна створення сайту Ви можете після заповнення брифу і обговорення деталей з нашим менеджером.

Вартість кожного проекту розраховується індивідуально, виходячи із побажань замовника.

Орієнтовний термін створення сайту Ви можете подивитись в пакетах послуг на розробку сайтів. Термін залежить від типу сайта, його структури та функціоналу, складності робіт, а також від оперативності узгодження окремих етапів із замовником.

Точно визначити час розробки web-сайту Вам допоможе наш спеціаліст.

Так, Ви можете самостійно оновлювати контент на своєму сайті. Для цього у Вашому розпорядженні буде зручна адміністративна панель управління.

Також наша компанія надає послуги з адміністрування та комплексної підтримки web-сайтів, в цьому випадку спеціалісти зроблять всю роботу замість Вас.

Слід зауважити, що є можливість замовити розробку сайта без адмін панелі. Цей варіант значно дешевший, але без спеціальних знань та навиків буде складно самостійно редагувати контент.