Розробка логотипу

Пропонуємо повний спектр послуг зі створення логотипів та дизайну фірмового стилю компанії

Розробка логотипу

Ви готові вступити у візуальну та емоційну боротьбу за клієнта? Якщо так, тримайте безпрограшний варіант зброї – виготовлення логотипу.

Вже давно лейбл перестав бути просто зображенням з назвою фірми. Сучасний лого – це фішка бренду, в яку вкладається емоційний заряд та іміджевий імпульс. Це потужний ефект першого враження.

Людям притаманно керуватися власними емоціями, швидко пробігти очима по зображенню логотипу та визначитись: подобається – продовжу читати, не подобається – пройду повз.

ВАРТІСТЬ РОЗРОБКИ ЛОГОТИПУ

SIMPLESTANDARTCREATIVE
Розробка декількох варіантів на вибір3510
Шрифти, комбінації кольорів3510
Кількість правок3до затвердженнядо затвердження
Терміни виконання, дні357
Бонусидизайн в подарунок500 візиток в подарунок
Вартість900 грн1500 грн2900 грн

Замовити логотип у Creators – означає отримати фірмовий та колоритний знак, легко впізнаваний, який стане дзеркалом вашого бізнес-проекту.

Ціна за розробку логотипів для сайту залежить від кількості варіантів, термінів роботи над виготовленням лого, складності графіки та дизайну. Однозначно радимо замовити логотип, ціна вас приємно здивує.

ЯК СТВОРИТИ ЛОГОТИП КОМПАНІЇ АБО ФІЛОСОФІЯ ЛОГО

Створення логотипу вимагає максимум уваги до деталей, творчу та креативну роботу команди. Існує твердження: “У вас не буде другого шансу справити перше враження”. Вдалий дизайн логотипу має віддзеркалювати суть і задум компанії. Зробити логотип унікальним та «працюючим» можна, дотримуючись комплексного індивідуального підходу, який включає:

  • аналіз сфери застосування лого, маркетингове дослідження ринку і конкурентів;
  • підбір гами кольорів в унісон з сучасною дизайн-концепцією та графікою;
  • креативний підхід;
  • інноваційні візуальні рішення;
  • врахування емоційної та асоціативної складової логотипу;
  • розробка декількох варіантів макета;
  • деталізація та оригінальність.

Створення логотипів є потрібним рекламним ходом, тому замовлення брендового знаку є небхідним кроком у всіх сферах бізнесу. Розробка лого може бути реалізована як фірмовий знак, шрифтове зображення, мікс назви та зображення фірми. Цінується дизайн логотипів, який буде максимально  оригінальний, лаконічний, влучно  асоціюватиметься з продуктом/послугою. Кольорова гама має сприяти 100% передачі індивідуальності проекту.

Вдалий логотип створити – шанс клієнтів залучити!

Розробка фірмового знаку додає шарму та індивідуалізації бренду. Унікальний дизайн лого позиціонує вас як впізнаваного, конкурентного гравця на ринку. Креатор знає, як влучно заявити про бізнес оригінальним логотипом і змусити працювати “ефект першого враження” на вашу користь.

Залиште ваші дані, ми надамо вам детальну консультацію.

Заповнити бриф, це допоможе дизайнеру у створенні логотипу.

Творчий процес виготовлення логотипів вимагає певного часу, але ми обговорюємо терміни та вчасно надаємо варіанти.