ПАКЕТИ З ЛОГОТИПОМ

Ми, звісно, не супермаркет, але… Пакетик потрібен? Знаємо, що потрібен. Хочеш аби твій бренд носили ̶н̶а̶ в руках? Маємо просте і геніальне розв’язання цієї проблеми – пакети з логотипом бренду.

Ми любимо цей рекламоносій за те, що клієнти самі поширюють його, носять увесь день за собою по місту, передають у ньому речі друзям чи родичам, віддають дітям під форму на фізкультуру і т.д. А це все постійна реклама. До того ж, відносно недорога.

Замовити пакети з логотипом

ДРУК НА ПАКЕТАХ ЯК ІМІДЖЕВИЙ ІНСТРУМЕНТ

Брендувані пакети
Замовити пакети з логотипом

Імідж компанії складається з багатьох компонентів, серед яких і фірмова, брендована продукція. Її виготовляють для того, аби створити у свідомості споживача стійку асоціацію із брендом та викликати певну емоцію. Все це працює на впізнаваність та репутацію компанії.

Брендовані пакети – це ефективний, недорогий і мобільний рекламний майданчик.
Чому цей, на перший погляд, примітивний рекламоносій грає таку важливу роль у репутації компанії? Бо пакети з лого на замовлення здатні закріпити образ бренду у пам’яті споживача, до того ж, найважливіші складові цього образу: фірмові кольори, лого та слоган.

ПАКЕТ-МАЙКА ІЗ ЛОГОТИПОМ

Цей вид брендованих пакетів, мабуть, найзручніший та найпопулярніший. Його використовують і магазини одягу, і роздрібні торгові представники, і продуктові крамнички, і представники б’юті індустрії.

Взагалі, поліетиленові пакети з логотипом дуже практичні, адже їх можна використовувати неодноразово. Вони зручні та стійкі до фізичних чинників – вологи та легких механічних пошкоджень. Ці пакети з лого гарно захищають вміст від пилу та води і працюють на популяризацію бренду.

Замовити паперові пакети з лого

ПРО ЕКОЛОГІЮ: ПАПЕРОВІ ПАКЕТИ З ЛОГОТИПОМ, БІОРОЗКЛАДНІ ТА ЕКОПАКЕТИ

ПЕРЕВАГИ ПАКЕТІВ З ЛОГОТИПОМ

ЗАМОВИТИ ПАКЕТ З ЛОГО МОЖНА ТУТ, ВСЬОГО У ДЕКІЛЬКА КЛІКІВ

Ще одна перевага виготовлення пакетів із лопотипом – ти не витратиш на пакети цілий статок. Ціна за пакетик стартує від декількох гривень. Як результат – можна замовити пакети з лого без особливих фінансових затрат та отримати маркетинговий інструмент, який приведе у бізнес нових клієнтів і повністю себе виправдає

Пакети з логотипом – чудовий спосіб ненав’язливо розповісти про свій бренд, проспонукати клієнта звернутися повторно та розповісти про компанію друзям.

Безкоштовна консультація

Ваше повідомлення відправлено успішно!
Сталася помилка! Перевірте правильність заповнення форми і спробуйте ще раз.